Juristi fiskaalkassa olemasolu kohustus

Hallame poodi, kus käive registreeritakse kassa abil. Väga sageli soovivad kliendid maksta ostetud kaupade eest välisvaluutas, tavaliselt eurodes. Kas kassaaparaati on võimalik registreerida välisvaluutas?

Mibiomi Patches

Seoses kunstiga. 111 par. Käibemaksuseaduse 3a punkti 1 alusel, pidades arvestust kassaaparaatide abil, on käibemaksukohustuslased kohustatud tegema kogu müügilt maksutõendi või arve väljatrükki ja väljastama kliendile ka trükitud dokumendi.

Paragrahvi 10 lõikes 3 Tehniliste tingimuste kohta määruse artikli 1 punkt 14, sarnaselt § 8 ​​lõikega 1. Kassaametimääruse 1 punkt 14, mis põhjustab andmeid, mis peaksid olema maksukviitungil, peame tingimata tähendama valuutat, milles müük registreeritakse, vähemalt kogu brutomüügi summa ulatuses.

Peamised kriteeriumid ja tehnilised tingimused, millele kassaaparaadid peavad vastama, on tehniliste tingimuste kohta siiski esitatud määruse artiklis 2.

Sellepärast on § 14 lõike 3 osas Selle koosseisus müüdava otsustava programmi üks osa peaks sisaldama järgmist funktsioon: võimaldab maksumaksjal muuta selle valuuta nime, milles müük registreeritakse, või selle lühendit ning lisaks programmeerida antud muudatus eelnevalt, sisestades muudatuse hetke ja aja; fikseeritakse fiskaalmõttes välisvaluutas toimunud müügi arvestuse pidamise alguskuupäev ja kellaaeg ning konverteeritakse brutomüügisumma täiendavalt kaugematesse valuutadesse, kus konverteerimise tulemus koos vahetuskursiga ja makse tasumine tuleb fikseerida fiskaallogo fiskaalarvel antud üksustega ; ümberarvestus peab toimuma tundlikkusega, mis ei tohi olla vähem kui kuus koma, ja teisendusefekt tuleb ümardada kahe kümnendkohani.

Välisvaluuta nimede tähistamiseks kasutatakse tähiseid, mida kasutab teie Poola pank.

Seega, kui maksumaksjal on mõistlik müüa materjale tarbijate töö eest, kes maksavad tasu välisvaluutas, siis reeglina peab tal olema kassaaparaat, mis on varustatud rolliga, mis vahetab vahetuskursi.

Uuringus esitatud vormi abil saab järeldada, et ostetud esemete preemiat käsitatakse elamisena eurodes, kuna lepingute väärtus määratakse zlottides. Käibemaksu maksvad määrused ei reguleeri küsimust, millist vahetuskurssi peame lubama zloti summa eurodesse konverteerimiseks.